פוליש, פוליש קריסטל

פוליש קריסטל, הוא אחד מהפולישים הנדרשים ביותר אצל הצרכנים הישראלים ובצדק. רבים מעדיפים פוליש קריסטל ע"פ פני פוליש הברקה למשל או פוליש ניקיון, והסיבה המרכזית: פוליש קריסטל, מחזיק הרבה זמן מעמד והוא משאיר מראה קריסטלי ונוצץ לריצוף הבית, מה שמעניק תחושת יוקרה ובית מהיפים בישראל. אם כי יש לציין, לא כל סוגי הרצפות מתאימות לסוג פוליש זה, רצפות קרמיקה, גרניט, פורצלן ועוד, לאחר ביצוע עבודת פוליש, ייראו כמו שקניתם אותם ללא החדרת החומר המבריק.

זה עד כדי כך מבריק?

התשובה היא כן, אבל בתנאי שעשיתם את העבודה עם חברה מומחית כמו חברת פוליש שלנו שמומחית בעבודות פוליש באופן שוטף ומשתמשת בחומרי ההחדרה המתאימים לכך. בגדול, בהברקה קריסטלית, ישנם שלושה סוגי חומרים בסדרה אחת ואלו הם: X1 X2 X3. הראשון, הוא לניקיון והסרת שכבת הלכלוך מהרצפה. השני, להחדרת חומר ההברקה לשכבת הריצוף העליונה. השלישי, הוא לשימור החומר לתקופה ארוכה לאחר ביצוע העבודה. פוליש קריסטלי שנעשה ע"י מומחים, יצליח להגיע לתוצאות מדהימות ומיוחדות שלא ניתן להגיע אליהן סתם כל ע"י "ניקיון רגיל".

פוליש קריסטל באלו מקרים עושים זאת?

אם אתם לאחר מעבר דירה או לפני כניסה לבית חדש והרצפה נראית כמו לאחר מלחמה, כדאי כי תשקלו להזמין חברה לפוליש קריסטל. אם עבר על רצפות הבית הקלח, ואלו כבר מזמן לא מבריקות או אתם מתייבשים להזמין אורחים לבית בגלל כתמים רבים ברצפה, כדאי כי תבדקו את האופציה של הפוליש. אבל לא רק, לקוחות רבים פונים אלינו לחידוש הרצפה לא כי היא נראית רע, אלא סתם כי הגיע הזמן להתרענן ולרענן את נראות הבית והמרצפות. אם אתם מהסוג האחרון, סביר להניח כי העבודה אצלכם תיהיה קלה יותר, ובעקבות כך גם תזכו להנחה בעת הצעת המחיר. לגבי המחיר, בכל מקרה כדאי להזמין איש מטעם חברה לפוליש אליכם הביתה, כדי שהוא התרשם מסדר גודל העבודה ויוכל לתמחר במדויק ללא סיפורים.

רוצים גם אתם לעשות פוליש קריסטל לרצפות הבית? למה שלא תתקשרו אלינו? אנו מומחים בכל סוגי הפוליש למעלה מעשור עם קהל גדול וממליץ ובין לקוחותינו נמנים מוסדות ומשרדים גדולים בישראל. צרו קשר כדי לקבל הברקה ברמה הגבוהה ביותר.