פוליש מקצועי

פוליש הוא פעולה שעושים אחת למספר שנים ארוכות ולכן, כשעושים זאת, כדאי לעשות במקצועיות ולא בחיפוף. ההבדים בין פוליש "רגיל" או חובבני, לבין פוליש מקצועי הוא עצום. לשם הדוגמה, ניקח חשמלאי. אם יש לכם קצר בבית כתוצאה מבעייה בארון החשמל, סביר להניח שלא תנסו להתעסק בעצמכם, אלא תקראו לחשמלאי מומחה. הסיבה המרכזית, גם אתם יכולים לעשות את מה שהוא עושה, אבל מי רוצה לקחת סיכון… אמנם בפוליש אין סיכון פיזי לגוף, אבל יש סיכון לרצפה היקרה לכם מכל (לא צריך לספר לכם כמה עולה ריצוף חדש ואיזה כאב ראש זה). עבודה חובבנית, יכולה להסתיים בלי שינוי ברצפה במקרה הטוב, ובמקרה הפחות טוב, זה הסתיים בעוגמת נפש גדולה ובריצוף חדש. לכן, בדקו היטב את החברה שאתם מזמינים כדי לא ליפול בפח אצל חובבנים וחאפרים שיעשו נזק.

איך מזהים חובבנים ואיך יודעים מהו פוליש מקצועי?

לזהות חובבנים זו אומנות, כמובן אין הכוונה לנוכלים שצריך לברוח מהם כמו מאש. חובבנים לרוב, לא ידעו לענות על כל השאלות שלכם (כן, גם על שאלות פשוטות), לרוב הם יגמגמו, יעבירו נושא או יספרו סיפורי אלף לילה ולילה. חובבנים הם בדר"כ גם הזולים ביותר, אחרת מי שירצה להתעסק איתם?!. חובבנים, זה כאלה בלי ניסיון, בלי שם ומוניטין. לעומת זאת, פוליש מקצועי אצל חברה מקצועית הוא הטוב ביותר. חברה מקצועית, תשלח נציג מטעמה לאמוד את העבודה, תשלח הצעת מחיר מסודרת עם כל הפרטים ומה שדובר, תתחייב לאחריות על העבודה ותעבוד עם הציוד והחומרים היקרים ביותר.

איפה מוצאים את המקצועיים?

המקצוענים בכל תחום, הם אלו שמחזיקים מעמד שנים, החובבנים ייעלמו בתוך חודשים ספורים. חפשו חברה בעלת שם ומוניטין, עם המלצות רבות בכל רחבי האינטרנט.

קצת עלינו: אנו חברת פוליש המומחית בביצוע פוליש מקצועי לכל סוגי הרצפות למעלה מעשור עם קהל לקוחות גדול הממליץ עלינו לעיתים קרובות. לנו שם ומוניטין בקרב חברות הפוליש, ותוכלו לעיין בעבודות שלנו ולהתרשם מהאופן שבו אנו עושים זאת. בנוסף, חברתנו משתמש אך ורק עם חומרי הניקיון הטובים ביותר והיעילים ביותר (אחרי בדיקות מעמיקות בכל סוגי החומרים השונים). רוצים לקבל פוליש מקצועי ולא דיבורים? פנו אלינו להצעת מחיר.