ניקיון רכב

צבע הרכב איבד מזוהרו? אתם מרגישים כי עכשיו זה הזמן לחדש את הרכב? ברוכים הבאים למדריך הקצר אודות פוליש לרכב בשיטת עשה זאת בעצמך. לפניכם מספר טיפים לניקוי רכב מבחוץ באמצעות פוליש לרכב, כמעט ללא הוצאות. טיפ קטן: אל תעשו זאת בלחץ, אלא פנו לעצמכם איזה בוקר פנוי ביום חופשי או איזה כמה שעות פניות ביום חמים עם שמש (בשביל הייבוש).

פוליש לרכב עשה זאת בעצמך בארבעה שלבים

שלב ראשון – ניקיון – ראשית, נקו את הרכב היטב מבחוץ באמצעות צינור מים עם מעט סבון, והסירו מהרכב כל פיסת לכלוך למען הסדר הטוב וכדי שאלו לא יפריעו לכם במהלך פוליש לרכב.

שלב שני – ניגוב – אין הכוונה לניגוב "רגיל" עם סמרטוט, אלא ניגוב טוב עד לייבוש מלא של הרכב. ניתן לנגב על ג'ילדה או נייר סופג ולאחר מכן הניחו את הרכב במקום מוצל לרבע שעה (גם כדי שהרכב התקרר ולא תעבדו על רכב רותח).

שלב שלישי – הכינו את הקרקע – הכינו את הציוד הדרוש לפוליש לרכב. רכשו חומר הנקרא "פוליש קריסטל לרכב", חומר זה נמכר בחנויות לאביזרי רכב או בחנויות המוכרות מצברים וכדומה. במידה ותרצו גם ללטש פנסים על הדרך, אז רכשו גם חומר לליטוש פנסים (עולה בסביבות ה-50 שקלים).

שלב רביעי – פוליש לרכב – בצעו פוליש לרכבו באמצעות מריחת שכבה עדינה מהחומר שבידכם, והמתינו כרבע שעה עד לייבוש מלא.

זה כל הסיפור?

בהחלט, זה כל הסיפור, לא צריך להיות גאון או מומחה, כל אחד יכול לעשות זאת עם כמה דקות פנויות ובעלות מינימלית. פעולה זו, עושים אחת לתקופות ארוכות ולא חדשות לבקרים, אם ראיתם שהחומר מאבד את בקרו בתקופה קצרה, כדאי כי תחליפו אותו בחומר הברקה טוב יותר.

רוצים לדעת על השירותים שלנו?

אנו חברת פוליש המומחית בביצוע פוליש מכל הסוגים עד הבית, כמו כן אנו מספקים פוליש מקצועי ופוליש קריסטלי עד לבית הלקוח ובמחירים הוגנים ושירות אישי ומקצועי. בקרו באתר ותיהנו משלל האפשרויות העומדות לרשותכם בכל הקשור לעולם הפוליש הגדול. אהבתם את המאמר? שתפו עם חברים ומכרים.