סלון, בית נקי

פוליש וניקיון, זו תורה שלמה שרק אנשים מנוסים שמכירים היטב את התחום יכולים לעשות. נכון שכל אחד יכול לנקות ולא צריך תואר בניקיון, אבל יש הבדלים ופערים עצומים בין הניקיונות השונים של אנשים שונים. חברה מקצועית שמבצעת פוליש וניקיון על בסיס יומיומי, היא כזו שמכירה היטב את העבודה. ההבדלים לרוב יהיו בדברים קטנים כמו: פינישים, ניקיון במקומות שהעין לא רואה וכו’. כדי לקבל שירות טוב, עליכם לבחור חברה טובה כמו חברתנו שעוסקת מזה שנים רבות בתחום ומכירה היטב את כל סוגי עבודות הניקיון השונות.

פוליש וניקיון לבתים חדשים

רוב האנשים שנכנסים לבית חדש, צריכים להכין אותו למגורים ולנקותו בצורה הטובה ביותר. כאשר נכנסים לבית חדש, רצוי להשקיע עוד קצת כסף, העיקר שהבית יהיה נקי והכניסה תיהיה באווירה טובה ורעננה. אחד הדרכים להגיע לתוצאה רצויה לבית חדש, זה לבצע פוליש וניקיון לצפה ולבית. חברת פוליש, תקרצף היטב את מרצפות הבית, ותסיר ממנו את כל שאריות הבנייה, האבק, הלכלוך והשחור הקיימים ברצפות. ניתן גם להתאים הברקות מסוגים שונים לחלק מסוגי המרצפות כגון: הברקה קריסטלית לרצפות העשויות אבן ושיש או פוליש ווקס לרצפות מאווררות המאפשרות החדרת חומרי הברקה. בנוסף, מלבד הפוליש וקרצוף הרצפה, יש לבצע ניקיון לכל הבית באמצעיים המיועדים לכך כגון: שואבי אבק תעשייתים, חומרי ניקיון המיועדים עבור כל כלי ורהיטי הבית, סכיני גירוד לחלונות וזכוכיות ועוד.

תקחו רק חברה שמתחייבת להכל

כאשר בוררים ובודקים הצעות מחיר בין חברות פוליש וניקיון השונות, יש לקחת חברה כזו שמבטיחה ומתחייבת בכתב שהבית יהיה בצורה הכי נקייה שניתן. בדקו שהחברה מכלילה את ניקיון כל הבית הכוללים: מטבח – ארונות, כלי מטבח, מקרר, תנור, כיריים וכו’. חדרי שינה – חלונות החדרים, דלתות, משקופים וארונות. סלון – ניקיון לרהיטי הסלון, חלונות הסלון, ספות ושטיחים במידת הצורך ועוד. חדרי השירותים והמקלחות – ניקיון הכולל חיטוי והסרת שאריות בנייה או עובש וחלודה כאשר יש כאלה. חצר, גינה ומרפסת – באמצעיים המיועדים לכך כגון ניקיון באמצעות לחץ מים וכו’. רק חברה שתבטיח הכל, היא החברה שאותה יש לקחת. חברתנו מספקת שירותי ניקיון ופוליש מקצועיים הכוללים הכל! אנו מתחייבים בכתב בעת הצעת המחיר על ביצוע העבודה בצורה הטובה ביותר, ע”י עובדי מנוסים ומיומנים ובאמצעות הכלים המיועדים לכך. פנו אלינו והתרשמו.

Leave a Comment

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *