פוליש ווקס, הינו סוג פוליש המבוצע ברצפות בבתים פרטיים, משרדים ושאר מקומות בהם חשוב מראה הריצוף. היתרון הבולט של פוליש ווקס, הינו בהברקה ובמראה הנפלא והנהדר שהוא מקנה לרצפות הבית או המשרד. יתרון נוסף של סוג פוליש זה, אשר הוא מונע החלקה בניגוד לסוגי פוליש אחרים.

מה ההבדל בין פוליש ווקס לפולש קריסטל?

הבדלים רבים יש בין פוליש ווקס לפוליש קריסטל, והעיקריים הם: פוליש ווקס מחזיק הרבה פחות מעמד מאשר פוליש קרסיטל. יתרה מכך, כדי לשמור על המראה המבריק, תצטרכו כל שבוע לנקות את הבית עם חומר ניקוי הברקה, למען הבית יישאר נקי ומבריק. הבדל נוסף בין השניים: פוליש ווקס מונע סימני גרירת רהיטים וטוב לרצפות בהם אבד הצבע או כאשר הרצפות דהו והם נראות רע. לעומת זאת, בפוליש קריסטל, ניתן לחדש את הרצפה רק כאשר אינם דהיות או כאשר אין אבד עליהן הקלח. ניתן למצוא עוד מספר הבדלים, אך כדאי להתייעץ עם נציג מטעם חברת פוליש כדי להתאים את הסוג המומלץ עבורכם.

האם זה מתאים גם לרכבים?

התשובה היא: כן. פוליש ווקס מתאים גם לרכבים, ורבים מבעלי הרכבים עושים זאת בתדירות גבוהה באופן יחסי (אחת לשנה). כשמדובר ברכב, ההבדלים יהיו מטורפים והרבה מעל המצופה. אם אתם רוצים לדעת איך עושים פוליש לרכב בעצמכם, בקרו במאמר פוליש לרכב עשה זאת בעצמך. העיקרון של סוג פוליש זה, הוא כאשר מצפים את הרצפה או המשטח עליו עובדים, בשכבת ווקס עדינה אשר משאירה מראה מבריק ונוצץ. חשוב לומר, כי אין זה מתאים לכל סוגי הרצפות, ולכן אין להזמין שירות זה, אלא א"כ נותן השירות התחייב כי ניתן לעבוד על סוג הרצפה אשר נמצא בבית או בעבודה שאתם רוצים לעשות.