מרצפות רצפה

כשעוברים לבית חדש שגרו בו דיירים לפניכם, רבים מעדיפים לעשות ניקיון מרצפות מיד עם כניסתם לדירה. הסיבה המרכזית שעושים זאת, כי אנו הישראלים לא סומכים על הדיירים הקודמים או חושדים בהם בחוסר אסטתיקה (לפעמים בצדק). איך עושים ניקיון לרצפה ובאלו מקרים תצטרכו משהו קצת יותר טוב?

האופציה הטובה ביותר לניקיון מרצפות – חברת פוליש

האופציה המועדפת הטובה ביותר, היא ע"י הזמנת חברת פוליש שמכירה היטב עבודת הפוליש ומעסיקה עובדים מומחים ומנוסים בניקיון כל סוגי המרצפות. חברת פוליש, מגיעה עם ציוד טוב ואיכותי, עם חומרי ניקיון מגוונים להסרת כתמים שונים כמו: כתמי חלודה, אבנית, עובש, חומצות, כתמי שמן והצטברות אבק. כל אלו מצריכים מיומנות והכרת הכתמים והרצפות השונות. רבים טועים וחושבים "לעזעזאל, איזה מיומנות כבר צריך?", אך הם מבינים את הטעות שלהם רק ברגע שהם מנסים לנקות לבד, ופתאום כתם פה שהם לא מצליחים להתגבר עליו, כתם שם שאין להם מושג איך להתעסק איתו. אז, רבים יפנו אל חברת פוליש שתעשה זאת במקומם ומתחילים להעריך את העבודה של החברה.

ניקיון מרצפות לבד – רק במקרים קלים

אם הרצפה שלכם לא נראית ממש רע, אלא רק צריכה רענון קטן לפני כניסתכם לבית החדש, להלן מספר טיפים שיקלו עליכם את העבודה:

משייף נייר וברזלית הם שני פריטים נחוצים ביותר לקרצוף הרצפה. אין צורך במכונת פוליש במקרים שאין כתמים קשים, אלא רק משייף נייר וברזלית. יש לקחת את משייף הנייר ולקרצף איתו היטב בכל פינה בחדר, מומלץ להשתמש עם חומר ניקוי בהתאם לסוג הרצפה. את הברזלית תשמרו לכתמים יותר קשים או לרצפות שכבר איבדו מזוהרם הראשוני.

רוצים להיעזר בשירותי חברה מקצועית במקום? פנו אל חברתנו המומחית בכך למעלה מעשור עם קהל לקוחות גדול שיספר לכם על העבודות המעולות שלנו.