לפני מעבר דירה, קיים צורך הכרחי לנקות את הדירה ביסודיות. כאשר עוברים לבית חדש, ההרגשה הכללית אם הדירה תיהיה נקייה ומבריקה תיהיה שונה מזו שאתם תכנסו לדירה ותתחילו לנקות בעצמכם. לכן אם תזמינו ניקיון דירות אצל חברה שעושה את זה בצורה הטובה ביותר, זה יתן לכם להיכנס לדירה באווירה טובה ונעימה. הבחירה לגבי סוג החברה תעשה ע”י מספר מדדים עיקריים ואלו בקצרה: מה התחייבות של החברה? מה המחיר שהם רוצים? כמו עובדים הם שולחים? האם זה כולל גם פוליש? האם לחברה המלצות רבות? מה רמת האמינות שלהם? ועוד.

מה כולל ניקיון דירות עם חברה

לאחר שבחרתם חברת ניקיון דירות, עליכם לוודא כי אתם מקבלים ניקיון יסודי להכל. שאומרים הכל, מתכוונים להכל. מראש מתחילים מהגינה או מהמרפסת במידה וישנה כזו, הניקיון שם כולל סילוק רהיטים ישנם, טיפול החלודה ועובש, סילוק עלים ולרוב גם ניקוי גרנוליט לרצפת הגינה או החצר. לאחר סיום החצר עוברים לבית: בבית מתחילים תמיד מלמעלה ולכיוון למטה. כאשר הדירה היא דירת גג, יש להתחיל מהקומה העליונה ובסיומה את הקומה התחתונה יותר. ניקיון ראשון יהיה לכל ארונות הבית הכוללים ארונות חדרי השינה, ארונות מטבח וארונות של חדרי האמבטיה. לאחר מכן הדברים שיקבלו יחס יהיו דווקא הרהיטים כמו: ניקיון לספות, ניקיון שטיחים, ריפודים ועוד. לאחר שמסיימים על כל רהיטי הבית, עוברים הישר לחדר השירותים והמקלחות. שם יש צורך בחיטוי וחידוש חדר אמבטיה באמצעות חומרים מתאימים כמו כלור וחומצות שונות. הדבר הבא והבלתי נמנע יהיה ניקיון יסודי לכל חלונות הבית הכוללים גם התריסים ואת החריצים הקטנים של מסילות החלון. זה מסוג הדברים שלוקחים זמן, וחברות רבות מקדישות עובד יום שלם רק עבור זה. והדבר האחרון והכי חשוב, הוא חידוש המרצפות.

חידוש מרצפות במגוון שיטות

בניקיון דירות כאשר מגיעים לרצפות הבית, יש צורך בניקיון יסודי. זה יכול להיעשות ע”י קרצוף טוב ויעיל בלבד, ולפעמים צריך גם מעבר לזה. למשל ברצפות שיש ואבן, ניתן לעשות הברקה קריסטלית כך שהרצפה תראה מבריקה ונוצצת שנים רבות, ואתם תיהנו מכך. אם אתם לא יודעים מהו הצורך המדויק שיש לעשות לרצפה, כדאי להתייעץ עם חברת פוליש שמבינה היטב בדברים הנ”ל והיא תתן לכם חוות דעת מקצועית לגבי זה.

את כל ניקיון דירות שציינו למעלה, ניתן לעשות לבד, אבל למי יש כוח? תנו לחברה מקצועית שמעסיקה עובדים חרוצים כמו חברתנו שתעשה זאת עבורכם ביסודיות, בחריצות ובתוצאות הטובות ביותר. אנו דוגלים באיכות, ואנו משקיעים ורוכשים את מיטב חומרי הניקיון ע”מ להגיע למקסימום תוצאות. למידע מלא, פרטים והצעת מחיר – אל תהססו וחייגו אלינו.