ניקיון, ניקיון בתים

ניקיון בתים זה אחד הדברים הכי חשובים לאחר בנייה או שיפוץ, ולמה? בעקבות הבנייה או השיפוץ, הבית מתמלא בכמויות גדולות של אבק ושאריות בנייה על המרצפות, בין החריצים, בארונות המטבח, בתריסים והמסילות ובעצם איפה לא?. כדי להסיר את כל אלו, חובה לקרוא לחברה ניקיון בתים מקצועית שעושה זאת שנים רבות כמו חברת פוליש. חברה בעל שם ומוניטין, תדע להתאים את צוותים הניקיון בהתאם לסוג וגודל העבודה ובכך תגיע לתוצאות הטובות ביותר שצריך להגיע אליהם לאחר בנייה או שיפוץ.

מה זה כולל ניקיון בתים?

ניקיון בתים, הוא שם כולל לניקיון כל הדברים בבית ואלו הם: ניקיון המרצפות – לעיתים באמצעות פוליש מקצועי -, ניקיון המטבח הכוללים: ארונות מטבח, תנור, מקרר וכיריים. ניקוי וחיטוי חדר השירותים הכוללים: ניקוי אסלה, מקלחון, כיורים וארון בחדר המקלחת. ניקיון חדרי שינה הכוללים: ניקיון המזרנים ושאר ארונות החדרים. כמו כן, ניקיון בתים כולל: ניקוי כל החלונות, התריסים והמסילות בבית. ניקיון החצר או המרפסת, ניקיון הספות, שטיחים והכיסאות הנמצאים בבית ומחוצה לו (כגון ספות גינה). במקרים מסוימים, ניתן להזמין רק ניקיון לחדרים ספציפיים או לשירות ספציפי מתוך הרשימה הנ"ל. אם כי יש לדעת, כי לא תמיד זה מומלץ ובטח לא כאשר מדובר לאחר בנייה ושיפוץ שהבית מלא אבק ושאריות טיט. אמנם לא כולם יכולים להרשות לעצמם לשלם סכום גדול על ניקיון בתים לאחר שיפוץ, אך חשוב לדעת כי חברה מקצועית תתן תמורה מלאה לעבודה ורק לאחר שתראו את העבודה הרבה שיש בכך, תבינו כמה עצום הוא ההבדל בין ניקיון ביתי לבין רעהו המקצועי.

זה כולל גם קרצוף שאריות מלט

כמובן שבין יתר עבודת ניקיון בתים של חברה, היא גם תדאג שלא יישארו שאריות מלט שנדבקים במהלך עבודה הניקיון. בנוסף, החברה שאיתה תיעזרו בשירותיה, צריכה לדאוג לציוד מתאים לפי סוג הרצפה כמו מכונת פוליש או ברזליות וכלי קרצוף מתאימים. רוצים לקבל הצעת מחיר מחברה מקצועית? פנו אל חברתנו ונשמח לעמוד לשירותכם עם ניסיון רחב ובניקיון בתים וחידושם למעלה מעשור. ניתן גם להזמין נציג עד הבית כדי לאמוד את גודל העבודה ולתת הצעת מחיר הוגנת במקום.