ניקיון זה א’ ב’ של חיים טובים, ואת זה יודע כל אחד מאיתנו. יחד עם זאת, הניקיון השוטף שאנו מעניקים לביתנו יכול להביא אותנו עד גבול מסוים, ולא מעבר לכך. שכבות לכלוך יכולות להצטבר לאורך זמן, והן אינן נעלמות באמצעות הניקיון הביתי השוטף. הפריטים בהם אפשר יותר מכל לזהות זאת הם רצפת הבית, שטיחים, ספות ומזרנים. לא משנה כמה אתם שואבים את השטיחים בבית ועד כמה אתם משקיעים בניקיונם, ניקוי שטיחים מקצועי יוציא מהשטיחים שלכם לכלוך שלא דמיינתם שאתם דורכים עליו, או שהילדים שלכם משחקים עליו כל יום. חשוב להבין שלא מדובר בהסרת לכלוך רק בהיבט האסתטי שלה, אלא גם ובעיקר בהיבט הבריאותי, שרבים אינם נותנים עליו את הדעת.

ניקוי שטיחים מקצועי

ניקוי שטיחים מקצועי יבטיח שהשטיחים שלכם שוב ראויים לאחר את ילדיכם מבלי שתצטרכו לחשוש לבריאותם או להיגיינה שלהם, אבל מעבר לשטיחים שמהווים בעצמם פריטי עיצוב מאוד חשובים, גם רצפת הבית שלכם היא פריט עיצוב בעל שטח הפנים הגדול ביותר בבית, ולא פעם אתם מביטים בה ומייחלים שתהיה מבריקה יותר ובוהקת יותר. את זה תוכלו להשיג באמצעות שירות פוליש מקצועי, המבוצע באמצעות חומרי ניקוי מקצועיים וכלי עבודה ייעודיים, שאינם נמצאים בבית טיפוסי. מעבר לחומרי הניקוי וכלי העבודה, ישנה משמעות רבה גם לידע המקצועי והניסיון של מבצע הפוליש, ביכולת שלו להתמודד עם כתמים עיקשים, ולהביא את הרצפה למצב של ברק אחיד בכל שטחה.

ניקיון כללי של הבית

הדברים נכונים כמובן גם לגבי הניקיון הכללי של הבית. כמו שירות ניקוי שטיחים מקצועי, גם שירות ניקיון מקצועי יכול להרים את רמת הניקיון בביתכם כמה רמות מעלה, מעבר לניקיון שתוכלו אתם עצמכם להשיג במסגרת עבודות הניקיון השוטפות. כך למשל, אם יש לכם המון חפצים שאתם מאחסנים מעל הארונות, מתחת למיטות או מאחורי המקרר, חפצים אלה צוברים המון אבק, לכלוך, לחות, ואפילו אדי שמן בישול וערפיח מהרחוב. כל אלה הולכים ומצטברים לאורך השנים, הופכים לשכבת לכלוך מוצקה המעלה ריח רע שמתפזר בכל רחבי הבית. השילוב של ניקוי שטיחים מקצועי, ניקוי ספות ומזרנים שגם אותו תוכלו לשלב בתהליך, וכמובן ניקיון כללי של הבית עם פוליש מקצועי לרצפה, יבטיח לכם בית נקי הרבה יותר, ריחני הרבה יותר וללא כל גורם פתוגני שיוכל לעורר מחלות נשימה או מחלות זיהומיות בקרב בני המשפחה, ובמיוחד בקרב ילדיה.

Leave a Comment

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *