בהרבה מרצפות ובמיוחד בכניסה לבתים וחצרות, יש רצפות גרנוליט. בגלל שהינם חשופים רבות למזג האוויר כמו לשמש או ולסופות גשם, קורה לעיתים כי הינם מתחילים לאבדם את מראה ודורשים ניקוי גרנוליט מידי פעם. אנו חברת פוליש המומחית בניקוי גרנוליט באופן מקצועי באמצעות שיטות מיוחדות אשר פיתחנו שגורמות לגרנוליט להיראות יפות ומצוחצחות.

איך עובד שיטת ניקוי גרנוליט?

ניתן לבצע ניקוי גרנוליט באמצעות מגוון שיטות, אך ישנן שתי שיטות שהם המוכרות לכולם ויעילות מאוד. השיטה הראשונה היא באמצעות פוליש מקצועי. ניתן לחדש את הרצפה באמצעות מכונת פוליש הכוללת קרצוף עמוק והתזת חומרי ניקיון עם מכשיר הזרקה, שיטה זו מספיקה ברוב המקרים ולא מצריכה להשתמש גם בשיטה הבאה.

השיטה השנייה היא באמצעות לחץ מים והתזת חול. שיטה זול מוכרת לרבים לחידוש דקים וכדומה. היתרון של ניקוי בלחץ מים הוא גדול. ראשית, ניתן להסיר גם כתמים, שומנים וצבע אשר נדבהקו היטב לרצפות הגרמוליט. שנית, הם מאפשרות ניקיון מהיר יותר (אפשר לומר כמעט בחצי זמן). לגבי השיטה שאותה תצטרכו לבצע אצלכם, כדאי תמיד לבדוק עם בעלי מקצוע בתחום הפוליש.

אחריות וניסיון הם ההבטחה שלכם

לאחר שהחלטתם כי עליכם לחדש את רצפות הגרנוליט בעזרת חברת ניקוי גרנוליט, עליכם לבחור בחברה שתיתן אחריות על העבודה. אחריות כזו כוללת שני דברים: הראשון, אחריות שחלילה לא יקרה נזק במקום תועלת. השני, אחריות על תוצאה נפלאה וחידוש מלא לרצפות. ניסיון חשוב לא פחות מהאחריות, אפשר לומר שלזה אשר יש לו ניסיון, לא תצטרכו להשתמש באחריות.. בחרו בחברה מנוסה בתחום, כמה מנוסה? לפחות 5 שנים פעילות. ניתן להרחיב עוד רבות בכל הנוגע לתחום, אם אתם אנשים שאוהבים "לבדוק בציציות" את בעלי המקצוע לפני שאתם מזמינים אותם, אפשר לומר שהסיכויים שלכם ליפול הם הרבה יותר נמוכים מכאלה שלא בודקים כלל או בודקים מעט. אל תהססו לשאול, לבדוק, לחקור ולבקש כל דבר שיתן לכם מידע ואינפורמציה על התהליך או החברה. רוצים לקרוא עלינו? בקרו בעמוד אודותינו.