מכונת טיאוט לכבישים

מהי מכונת טיאוט? מדוע היא טובה כל כך? מי משתמש בה? זה הזמן לדבר על המכונה שהופכת את הכבישים שלנו להרבה יותר נקיים.

מהי מכונת טיאוט לכבישים?

מכונת טיאוט היא למעשה כלי רכב תפעולי שיכול לנקות את הרצפה. יש מכונות שיכולות לנקות פרקט ומרצפות ויש כאלו שיכולו לנקות רצפות אפוקסי, כיום רוב המכונות מותאמות לכל משטח. עם זאת לניקוי כבישים מבטון או מאספלט יש צורך במכונה ייחודית עם מברשות חזקות שיקרצפו אותה היטב. מדובר בכלי רכב קטן שיש בו מקום לאדם אחד, אך לעתים היא בכלל לא רכובה ויש לגרור אותה על הרצפה אם כי מכונה זו פחות נפוצה לניקוי כבישים. בתחתית המכונה יש מברשות שמסתובבות ויחד עם מים וסבון שיוצאים ממנה, היא מקרצפת את הכביש. בחלק האחורי יש שואב אבק לשאיבת הלכלוך.

מה היתרונות בשימוש בה?

  • מכונת טיאוט יכולה להיות טובה מאוד בעיקר כאשר יש צורך לנקות משטחים גדולים. ניקוי כזה יהפוך להיות הרבה יותר יעיל כאשר מבצעים אותו עם מכונה שעושה הכל באופן אוטומטי. קיצור הזמנים תורם מאוד גם לחיסכון משמעותי בעלויות כאשר מפעיל אחד יכול לבצע ניקיון בהיקפים גדולים מאוד.
  • לא רק שהזמן נחסך ולא רק שהעלויות יהיו נמוכות בהרבה מניקיון ידני, ניקיון בעזרת מכונת טיאוט יהיה הרבה יותר יסודי. כשמכונה מקרצפת את הכביש הוא יהיה נקי באמת, תוך כדי שההפרעה לתנועה תהיה נמוכה במיוחד.
  • המכונה פשוטה מאוד לשימוש ולא מצריכה התמחות מיוחדת. כל אחד יכול להפעיל אותה אחרי שהוא עובר הדרכה כאשר תפעול התקלות אצלה פשוט מאוד, מה גם שיש מעט מאוד תקלות בשל פשטות הפעולה.

כיצד ניתן להשתמש בה?

במכונת טיאוט ניתן להשתמש או אחרי קנייתה או אחרי השכרתה. הקנייה שלה תהיה רלוונטית בעיקר לחברות ניקיון או למפעלים גדולים שהיקף הניקיון שלהם גדול מאוד. חברות ניקיון יהיו הלקוח העיקרי של מכונות טיאוט כיוון שהן נותנות שירות כקבלני ניקיון ללקוחות רבים, גדולים וקטנים. אפשר להשתמש במכונה גם בהשכרה שלה שכמובן תהיה זולה הרבה יותר אך בטווח הארוך פחות משתלמת. עם זאת להשכרה שלה יש יתרונות רבים כמו למשל חוסר הצורך לתחזק אותה, לנקות אותה או לדעת להשתמש בה, כיוון שההשכרה שלה בדרך כלל תכלול גם מפעיל.

לחברת פוליש לחצו כאן.