אם אתם צריכים לנקות את הבית אחרי שיפוץ יש לנו כמה טיפים חשובים לתת לכם. לאחר שתעברו על כולם תיווכחו לדעת שניקיון מהסוג הזה הוא אינו נורא כמו שהוא נשמע.

תכננו את הניקיון מראש

אחד הטיפים החשובים ביותר לניקיון אחרי שיפוץ בחיפה, בירושלים, בתל אביב או בכל מקום אחר הוא כמובן לנהל את לוח הזמנים בצורה נכונה. ככל שתקדימו לבחור את חברת הניקיון או לחלופין לגייס אנשים שיעזרו לכם אחרי השיפוצים, הניקיון יהיה פשוט יותר. אם תתכננו את הניקיון מראש יהיו לכם גם יותר חברות ניקיון לבחור וכך לא תצטרכו להתפשר על חברה פחות טובה שפנויה באותו היום.

נקו באופן מקצועי

מומלץ לנקות את הבית באופן מקצועי ולא להתפשר על כך. אולי בסוף השבוע לקראת שבת תוכלו לנקות באופן קצת פחות מעמיק אך אחרי שיפוץ אי אפשר לזלזל בחשיבות של ניקיון יסודי. אחרי השיפוצים אתם יכולים למצוא את עצמכם די מיואשים כי הבית לא נראה כמו שרציתם שהוא ייראה אך אחרי ניקיון מקצועי החששות האלו יתפזרו ממש כמו האבק שנשאר בכל פינה בבית. כמו כן אם לא תנקו באופן יסודי אחרי השיפוץ תגלו מהר מאוד שיש כתמים שלא ירדו בקלות כמו כתמי צבע שכבר התייבשו או כתמי מלט.

בצעו ניקיון לא שגרתי

מה זה אומר ניקיון לא שגרתי? האם זה אומר להשתמש במכונות ניקיון? שימוש במכונות ניקיון באופן כללי יהפוך כל ניקיון אחרי שיפוץ להרבה יותר קל ויסודי. עם זאת, יש מכונות ניקיון שכדאי להשתמש בהן אחרי השיפוץ גם כדי לנקות אזורים שניזוקו מאוד מהשיפוץ, כמו למשל וילונות שמלאים באבק או חלונות שהגיע הזמן לנקות עד שיהיו שקופים לחלוטין, וכמובן פעולות שלא מבצעים בכל יום כמו פוליש לרצפה. זה יכניס בבית אור אחר, אנרגיות חיוביות ויראה את תוצאות השיפוץ טוב יותר.

אל תשכחו לפנות את הזבל

מי שלא מנפה את הזבל אחרי השיפוצים יכול למצוא את עצמו עם קנסות גבוהים מאוד. תמיד תדאגו לפנות את פסולת הבנייה שנוצרה אחרי השיפוצים בין אן מדובר בחברת ניקיון או בניקיון עצמאי שלכם. לשם כך יש צורך ברב להובלת פסולת, בשקיות רבות וכמובן בעבודה עם אתר פינוי פסולת מורשה. במקרים מסוימים אפשר לדאוג לכך דרך הרשות המקומית.

כוח אדם ולוגיסטיקה מתאימים

אם ייחסר לכם ציוד או יחסרו לכם אנשים במהלך ניקיון אחרי שיפוץ, תגלו מהר מאוד שתצטרכו להמתין עוד כמה ימים במקרה הטוב עד אשר תיהנו מבית נקי. כדי שזה לא יקרה תמיד כדאי שתבצעו רשימה מסודרת של כל הציוד וכל האביזרים שאתם צריכים לניקיון, כך שלא תצטרכו להמתין עד שאיכות החיים שלכם תעלה אחרי סוף השיפוצים. אם תעבדו בצורה מסודרת מבחינה לוגיסטית הניקיון גם ייראה כמו משימה הרבה יותר פשוטה.