חידוש מרצפות

אתם יושבים להנאתכם בבית, ולפתע בן או בת הזוג מראים לכם מספר פינות בבית שבהם הרצפה כבר לא נראית כמו שהייתה פעם. אם המצב אצלכם הוא כזה ועכשיו אתם החלטתם שזה הזמן הנכון לחידוש מרצפות בבית אז המאמר הבא ייתן לכם עצות מעולות. לא תמיד צריך לפנות אל השיפוצניק, ולהחליף את כל המרצפות בבית שבוודאי יעלה לכם לא מעט ויגרום באלגן שלם למשך כל תקופה העבודה, ישנן פתרונות זולות ולא תאמינו עד כמה הן יעילות.

חידוש מרצפות באמצעות חברת פוליש

כמו בכל תחום או ענף אחר, גם על תחום הפוליש הטכנולוגיה לא פסחה. יתרה מכך, היום ישנן חברות בעולם המייצרות סוגים רבים של מכונות לביצוע פוליש ועם כלים שפעם היה ניתן רק לחלום עליהם. "הפרנציפ" של ביצוע הפוליש הוא פשוט: החדרת מים חמים (לא תמיד) עם לרצפה, ליטוש, שאיבה ומריחת חומר איטום או חומר הברקה. זה תהליך שיכול לארוך כיום עד יומיים עבודה (לפי גודל הבית). מה שכן חשוב בעת תהליך חידוש מרצפות, הוא סוג המכונה שאיתה עובדים שתיהיה חדשנית ויעילה ולא מכונת מקרטעת ושורטת. שנית, סוגי החומרים. השני חשוב הרבה יותר מהראשון, כי הסיכוי שהראשון יעשה נזק או קטן בהרבה מאשר שימוש בחומרי ניקוי לא נכונים אשר יגרמו לנזק בלתי הפיך והסרת שכבת הצבע של הרצפה. בררו טוב והקפידו על כך עם חברת פוליש שתגיע אליכם.

איך יודעים מה טוב לרצפה ומה לא?

לא יודעים! אם אתם לא מענף הרצפות או אם אינכם מנוסים די זמן בפוליש, סביר להניח שאין לכם באמת את הידע להבין מה טוב יותר ומה לא עובד כלל. לכן, מה שכן תוכלו לעשות, הוא רק לברר בקפידה את סוג החברה שאיתה תעבדו. בררו את הדברים הבאים: מה הניסיון שלהם עם חידוש מרצפות? כמה זמן הם מכירים את סוג הרצפה שלכם? יש להם המלצות מלקוחות אחרונים? החומרים שלהם הם בעלי תו תקן? ועוד. אל תהססו לשאול שאלות, חברה טובה תענה על כולם ותפרט עוד יותר מהשאלה (לעומת חאפרים שרק ינסו "לסגור" ולקחת כסף). בהצלחה!