סלון הבית, שטיחים, ספות

ניקוי שטיחים היא מטלה שאנו חייבים לעשות במוקדם או במאוחר לאחר שהשטיחים נראים רע ומפוצצים באבק וכתמים. רבים מעדיפים לוותר על המשימה, ולפנות אל חברת ניקיון שטיחים מקצועית “שתשבור את הראש” ותחזיר להם את השטיחים יפים ורעננים. אך אם אתם לא נמנים עימם, הנה לכם עיצות וטיפים לניקוי השטיחים והסרת הכתמים.

הסרת כתמים זה לא סוף העולם

כשאומרים לכם שצריך להוריד כתמים, זה לרוב נשמע כמו מטלה מסובכת ומורכבת שדורשת מומחית וידע. אז לא, אין צורך להיות מומחה גדול או אלוף מדופלם, אלא רק צריך להבין את העיקרון של הסרת הכתמים ומשם החיים קלים. כל כתם מתחלק לחומצי או בסיסי כאשר חומצי מנטרל בסיסי, ובסיסי מנטרל חומצי. לצורך העניין: כתם בירה הוא כתם חומצי ברמה בינונית, וכדי להסירו צריך חומרי ניקוי ברמה בסיסית ובינונית כמו מסיר כתמים פשוט הנמכר בכל חנות. ישנם מדריכים שלמים המסבירים את ההבדלים ביניהם וכיצד מודדים כל דבר, אך כאן זה לא המקום. בגדול, נסו לנקות באמצעות חומרי ניקוי בסיסי ובינוני, ובמידה והכתם הוסר, הרווחתם, אם לא? נסו להשתמש בחומרי ניקוי חזק יותר (חובה על יצרני חומרי הניקוי לציין את חוזק החומר שלהם).

חברת ניקיון שטיחים יודעת את כל זה והרבה מעבר

אם זה היה נשמע לכם כמו אידיש או שפה זרה, כנראה שכדאי שתפנו לחברת ניקיון שטיחים שמכירה את העבודה. חברה מקצועית מכירה את סקלה החומצות והבסיסיות והיא מתאימה את חומרי הניקוי בהתאם לסוג השטיחים ורמת הכתמים שעליהם. בנוסף, לחברת ניקיון שטיחים יש ציוד בשווי עשרות אלפי שקלים שעושה עבודה מעולה ומחטא את השטיחים היטב.

מחירים של חברות ניקוי שטיחים משתנה לפי הדברים הבאים: גודל השטיחים במ”ר, סוג השטיחים (שאגי, עבודת יד, מכונה, שטיחים סיניים וכו’) ולעיתים הם ישאלו גם על מצב השטיחים שייתכן תוספת במקרה של ריחות חזקים המצריכים ניקיון חוזר מספר פעמים. אנו חברת פוליש המומחית בניקיון שטיחים מקצועי באמצעות חומרי ניקיון הטובים והיעילים ביותר. פנו אל נציגנו כדי להתאים את אופן הניקוי לשטיח שלכם ולקבל הצעת מחיר הוגנת ומשתלמת.

Leave a Comment

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *