ניקיון בתים, ילדים

הציבור הישראלי כבר הבין מזמן, שכדי לשמור על מצב נקי לבית 24/7, רק חברת ניקיון בתים יכולה לעשות זאת. מה לעשות, המצב בישראל לא מאפשר לנו גם לעבוד שעות על גבי שעות, גם להיות עם המשפחה והילדים וגם לבצע את כל עבודות תחזוקת הבית. כיום חברות מציעות את כל שירותי הניקיון לבית במחירים סבירים ונוחים, שהלקוחות מבינים שאם זה או לשלם או הזמן היקר והחשוב שלהם, אז הם יעדיפו את שירותיה של החברה. בהמשך המאמר נסביר מעט, מה כוללים שירותיה של חברת לניקיון דירות ובתים באופן שוטף ושבועי.

שירותיה של חברת ניקיון בתים כוללים את הדברים הבאים

ניקיון לפני איכלוס או אחרי שיפוץ – בידוע שלפני שנכנסים לדירה, חובה לעשות ניקיון יסודי לכל הבית. כאשר מדובר על דירה אחרי שיפוץ, יש צורך גם בשירותיה של חברת פוליש לרצפה. חברת ניקיון בתים כוללת עמה את עבודות ניקיון אלו.

טיפול בזנקי מים ואש – לאף אחד מאיתנו אין ביטוח שאליו זה חלילה לא יגיע. לצערנו זה יכול לקרות, כגון לאחר סערה גשמים שהבית הוצף כולו וכו'. חברה תדאג לטפל בכל אלו ולהסיר את נזקי המים, הריחות או נזקי האש.

פינוי פסולת ורהיטים ישנים – כל רהיט בבית, בסופו של דבר מתבלה או נשבר ויש צורך לפנותו. רק במקום שאתם אלו שתעשו זאת, דעו כי החברה היא זאת שתעשה זאת במקומכם.

לפחות פעם אחת בשבוע

אם השיקול המרכזי שלכם הוא העלות הניקיון, תוכלו לדעת כי ישנה אפשרות לניקיון על בסיס קבוע גם פעם אחת בשבוע. פחות מזה, זה לא יספיק כדי לשמור על מראה נפלא לבית. לא חייבים למשכן את הדירה בשביל להזמין חברת ניקיון דירות, אך גם לא תמיד כדאי לחסוך היכן שלא צריך. זכרו, ניקיון עושים מהלב או שלא עושים בכלל. אם אתם ניגשים לניקיון בזלזול או העיקר רק כדי לצאת ידי חובה, אז מוטב שתישארו במקומכם ולא תאמצו את הגוף (כי הבית גם ככה לא יהיה נקי במצב כזה). אנשים שמקבלים שכר על עבודתם, עושים זאת בחדווה, בחיוך והכי חשוב ביסודיות ומתוך אחריות.