הברקה קריסטלית

אנשים רבים מעדיפים לעשות הברקה קריסטלית במקום ריצוף חדש שרוב יעלה הרבה יותר ויגרום לבאלגן רב בעקבות כך. הברקה קריסטלית הינו תהליך המתאים לחלק מסוגי הרצפות ולא לכולם, ולכן, מומלץ ורצוי להתייעץ עם איש מקצוע לפני שנעזרים בשירות כזה. העקרון של התהליך הוא פשוט: ראשית, מבצעים ניקיון לרצפה המסיר את שכבת האבק והלכלוך הקיימת ברצפה, וזה נעשה באמצעות מכונת פוליש המקרצפת היטב את שכבת האבק והלכלוך. שנית, מחממים את הרצפה ותוך כדי החימום מחדירים חומר הברקה אל שכבת הרצפה העליונה ובכך משאירים מראה מבריק ונוצץ לרצפות בבית.

זה לא פותר את כל הבעיות

אמנם את בעיית המראה הלא הנוצץ זה פותר, אך ישנם דברים אחרים שהברקה קריסטלית לא תעזור כמו למשל: במידה והרצפה מלאה בחורים או סדקים או במידה ומדובר בסוג רצפה אשר אינו מאפשר הברקה כזו כמו ברצפות קרמיקה וגרניט. במקרה כזה, כדאי לבדוק אפשרויות נוספות לפתרון הבעיה עם איש מקצוע מטעם חברת פוליש.

מה כן תרוויחו מהתהליך? ניקיון יסודי לרצפה והסרת כל שכבת הלכלוך והאבק, וכן תרוויחו מראה מבריק וקריסטלי לרצפות ברצפה. מה שיגרום לכל לרצות להזמין אורחים כדי שהתפעלו מהרצפה המבריקה בביתכם.

מידע נוסף שכדאי לדעת

ישנם דברים נוספים שכדאי לדעת לפני שמזמינים חברה להברקה קריסטלית. אין להשתמש ברצפה כ-3 ימים לאחר ביצוע העבודה. כיוון שבמהלך העבודה, החברה מחדירה חומר הברקה, כדאי כי הוא התייבש מספיק זמן לפני שיעשו בו שימוש. ההמלצה שלנו היא, להתארגן על כך מראש ולתזמן את העבודה לזמן שמתאים ואינו בעייתי. דבר נוסף שכדאי לדעת: הברקה קריסטלית אינה משייפת או מסירה שכבה מהרצפה, אלא העבודה מתבצעת מעל הבלטות בלי לפגוע ברצפה. דבר נוסף שתרוויחו מהעבודה: ברגע שחומר ההברקה חודר לרצפה ונקבע שם, זה ימנע סימני גרירות וישאיר מראה מבריק לאורך תקופה ארוכה. זמן העבודה אורך בהתאם לגודל הבית ומצב הרצפות ברצפה, ולכן קשה לומר בוודאות כמה זמן כל התהליך יערוך. בכל מקרה, כדאי תמיד לבקש מחברת הפוליש להביא איש מטעמם לבית כדי לעמוד את העבודה ולתת הצעת מחיר במקום ולא טלפונית.

חברתנו מבצעת את כל סוגי הפוליש ובין היתר גם הברקה קריסטלית. לנו ניסיון רחב ואנו מתעסקים בכך למעלה מעשור עם קהל לקוחות גדול וממליץ עלינו בכל עת. רוצים לשמוע פרטים נוספים? השאירו פרטים בטופס יצירת קשר או חייגו אלינו ונשמח לסייע לכם.

Leave a Comment

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *