ניקוי חלונות בסנפלינג

שיטת ניקוי החלונות באמצעות סנפלינג, היא ללא ספק מרהיבה..! ובכן, לראות אדם תלוי בין שמים לארץ שרק חבל מחזיקו, הוא בהחלט לא מהדברים שאנו פוגשים בחיי היומיום. למעשה, רוב הגולשים (שמם המקצועי של אנשי הסנפלינג) מעידים על עצמם שהם נהנים בכל פעם מחדש כאשר הם שוב נקראים על משימת עבודות הגובה באמצעות סנפלינג.

במאמר זה נסביר כיצד פועלת שיטת ניקוי חלונות בסנפלינג, מתי זקוקים לעבודה זו וגם, על בחירת חברה מקצועית והתעודות הנדרשות ע"פ חוק.

אופן העבודה של ניקוי חלונות באמצעות סנפלינג

ראשית, לפני תחילת העבודה, החברה אותה בחרתם עבור משימה זו, תידרש לראות פיזית את הבניין אותו הצטרכו לנקות. וזאת ע"מ לתכנן את העבודה, לראות האם יש אובייקטים עליהם ניתן להיאחז וכן כיצד יקשרו את חבלי הגלישה בגובה.

עם תחילת העבודה חברת הניקוי תגיע עם הכלים המיוחדים עבור משימה זו הכוללת בין היתר חבלים חזקים הנדרשים ע"פ חוק, כלים לקשירה עצמית ובטיחות, ציוד מקצועי עבור ניקוי חלונות ועוד. כמו כן החברה תיצור מערכת כפולה של חבלים אשר יהיו בצורה הנדסית המאפשרים גלישה בטוחה וללא סיכון חיי אדם.

הקשירה בפועל של הגולשים צריכה לאפשר בטיחות ועוצמה מצד אחד, וגמישות תפעולית מצד שני כדי לאפשר תזוזה בגובה והגעה לכל פינה בעת ניקוי החלונות. בנוסף, הגולש יבטיח לעצמו מעין ישיבה בטוחה, ע"י יצירת "כיסא" אווירי אשר יאפשר לו מרחב בטוח ונוח.

התעודות הנדרשות ע"פ חוק

משרד העבודה דורש תעודות מיוחדות עבור עבודות גובה ובכללם ניקוי חלונות בגובה. במקרה של ניקוי באמצעות גלישה בסנפלינג, הגולש יידרש לתעודת גולש של אחד ממכוני הלימוד המקצועיים בישראל. כמו כן, מכיוון שמדובר על עבודה בגבהים העלולה לסכן חיי אדם, על הגולש להצטייד בביטוח חיים לכל מקרה שלא יבוא.

בחירת חברה מקצועית לביצוע המשימה

אופן בחירת החברה לביצוע ניקוי חלונות גבוהים צריך להתבסס הן על הסמך הביצועים בפועל של החברה והן על ההכשרה המקצועית של החברה. הנה לכם רשימת שאלות קצרה עבור חברת הניקוי:

 • אלו תעודות יש לחברה? האם יש להם תעודות גולש או סתם תעודות עבודה בגובה למשל של עבודה במנוף שאינן רלוונטיות במקרה זה.
 • האם לחברה ביטוחי חיים עבור העובדים?
 • כמה שנות ניסיון יש לחברה?
 • האם החברה עשתה גם פרויקטים גדולים? בהקשר לזה רצוי לבקש גם מספרי טלפונים של לקוחות.
 • אם אלו ציוד החברה משתמשת עבור העבודה?
 • מה האחריות שהחברה נותנת ללקוחותיה?
 • באלו אזורי שירות החברה מספקת את שירותיה?
 • מה הזמינות של החברה עבור ניקוי החלונות?
 • כמה זמן אורכת כל המשימה?
 • ועוד.

עובש המתפשט על הקירות מהווה תופעה המטרידה את מנוחתם של דיירים רבים. פטריית העובש עשויה להוביל לבעיות בריאותיות רבות, כמו שיעול, גירוי בעיניים, גירויים בעור, הופעה והחמרה של אלרגיות ואפילו פגיעה במערכת החיסונית. אנשים הנחשפים לעובש עשויים לחלות בדלקות שונות והעובש מסוכן במיוחד לאנשים הסובלים מאסטמה.
עובש משגשג בחללים לחים ולכן ניתן לראותו בעיקר בחללים רטובים כמו מטבחים על השיש וחדרי רחצה, אך הוא עשוי להצטבר גם על גבי שטיחים, בדים ובעיקר על גבי קירות.

חשוב מאוד לשלוט ברמת הלחות בחלל כך שתהיה נמוכה מ-50% באמצעות השקעה בבידוד וכן תיקון נזקי מים וליקויי נזילות שמקורם ברטיבות קפילארית, פגמים בצנרת וסתימת של פתחי אוורור. חשוב לאתר את העובש בטרם הוא צומח ומתרבה כאשר לרוב ניתן לזהות בקלות כתמי עובש שחורים וגם לזהות את היווצרותו על פי הריח הלא נעים בחדר.
עם זאת, לעיתים נבגי העובש קטנים במיוחד ובלתי מזוהים, אך מרוב שהם כאלה קטנים בני אדם עשויים לשאוף אותם ישירות למערכת הנשימה בלי לשים לב כך שהם עלולים לגרום לתחלואה הקשורה בנשימה ובריאות. אחת הבעיות הגדולות הן שהעובש עשוי להתפשט במהירות ויש לעצור אותו בטרם התפשטותו המהירה.

זהירות, עובש לפניכם

עובש בקיר מהווה פגם אסתטי ומטרד בריאותי ולכן, יש למנוע את היווצרותו וגם לפעול להסרתו בהקדם האפשרי. בשלב הראשון יש לדאוג לאיטום ראוי כשכבת הגנה על פני הקיר מפני היווצרות פוטנציאלית של עובש. ניתן להשתמש בסילרים וחומרים אנטי בקטריאליים כולל צבעים שמונעים הצטברות של עובש. במידה ומעוניינים לשמור על גוון הקירות הטבעי אפשר להשתמש בסילר שקוף כך שלא ניתן יהיה לראות שהקיר עבר עיבוד ייחודי. מעבר לאיטום מקדים, יש להשקיע באיתור בעיות של נזילות ורטיבות שעשויות לפגוע בתשתיות, כמו נזקי צנרת למיניהם. חשוב לדאוג לייבוש מידי במיוחד במקרה של נזילות והצפות. קיימים חומרי שיקום המיועדים לטיפול ברטיבות קפילארית שנחשבת לאחד המקורות הנפוצים בהיווצרות של עובש. רטיבות זו מתארת תופעה של מים העולים למעלה ומטפסים על הקירות, גורמים לקילוף ולסדקים וכן לעובש.

יש דרכים שונות לבדוק אם יש דליפה או נזילה סמויה במידה והיא אינה גלויה כאשר מופיע עובש על הקיר המרמז לרוב על בעיה כלשהי. בעת הטיפול בעובש חשוב להגן על העור מפניו כולל הצטיידות בכפפות גומי ובגדים ארוכים וכן לדאוג שהאזור המטופל יאוורר היטב. כיום קיימים תכשירי ניקוי עוצמתיים קוטלי עובש שמבוססים על חומרים פעילים אך אינם מסכנים את הבריאות ורצוי להצטייד בחומרי ניקוי מקצועיים שבכוחם להסיר את העובש בדרך מהירה ויעילה במיוחד וניקוי פוליש יסודי.

אוורור זה שם המשחק

באזורים שנפגעו קשה על ידי עובש אפשר להשתמש גם במכשיר אדים וכן לנסות לשמור על אוורור וייבוש חללים רטובים כמו המטבח, המרפסת וחדרי הרחצה. יש לזכור שבמקומות בהם פחות יש זרימת אוויר העובש גדל ולהתמקד גם בניקוי חלונות ודלתות שגם עליהם עשוי לגדול עובש. בעת השימוש בחומר יש להקפיד על ההוראות המצורפות לתכשיר על מנת לבצע ניקוי יסודי כולל ריסוס ממרחק מומלץ ושימוש בחומרים להגברת הספיגה. בחרו משמיד עובש ובדקו על אילו תשתיות ניתן ליישם אותו כמו זכוכית, אבן, בטון, רובה אקרילית, פלסטיק, פורצלן, משטחים צבועים ומהי שיטת היישום המועדפת כמו למשל, מריחה, הברשה, טבילה או קרצוף כאשר כדאי להעדיף חומר ניקוי המנטרל גם ריח לא נעים הנובע מהעובש וליהנות לאחר השימוש בתכשיר מסביבת מגורים נקייה ונעימה לטווח ארוך. 


ניקיון, ניקיון בתים

עבודות ניקיון הן לכאורה עבודות פשוטות שכל אחד מכיר מעבודות הבית השוטפות, אלא שכאשר מדובר על ניקיון מקצועי מדובר במשימה מקצועית, שדורשת תשומת לב רבה יותר ולעיתים גם תנאים מורכבים יותר מאשר ניקיון ביתי פשוט. למעשה, גם בעבודות ניקיון ביתיות קיים סיכון בעבודה בתוך מי סבון וגם בעבודות אלה אפשר לחוות את הסיכון שחווים עובדי ניקיון מקצועיים העוסקים בניקוי חלונות בקומות גבוהות במיוחד. עבודה בטוחה של עובדי ניקיון הוא עניין רציני מאוד וחשוב שגם המעסיקים ייקחו אותו ברצינות הראויה על מנת להבטיח את שלומם ובריאותם של עובדי הניקיון.

עבודות ניקיון בגובה

בתוך שלל המשימות שעל עובדי הניקיון למלא, ושעשויות להיחשב כמשימות מסוכנות, עבודות ניקיון בגובה הן ללא ספק העבודות שבהן אפשר למצוא את רמת הסיכון הגבוהה ביותר, ושסביבן נדרשת גם תשומת הלב הרבה ביותר לבטיחותם של העובדים. כך למשל, כאשר אנו מגיעים למסעדת גג שאותה מקיפה מרפסת גדולה עם מעקה שמישהו טרח להבריק אותו לכל אורכו מכל כיוון, ברור שבמקום היה עובד ניקיון שעבד במשך שעות ארוכות, לעיתים בשמש הקופחת, בכדי להבטיח את ניקיונו של המעקה. בעבודה מהירה וקצרה לרוב אין כל חשש לבטיחות העובד, אך כאשר מדובר על עבודה שיכולה להימשך דקות ארוכות ואף שעות, רמת הסיכון הולכת ועולה ככל שעובר הזמן ושלומו על עובד הניקיון הופך לפחות ופחות מובן מאליו.

מדריך עבודה בגובה

דוגמא קלאסית נוספת לסיכון בו עשויים עובדי ניקיון להידרש לעבוד היא הדוגמא של ניקוי חלונות, שלרוב דורש ניקוי של המשטח החיצוני של החלונות ולרוב גם ניקוי של כל מכלול החלון והמסגרת מבפנים ומבחוץ. בכל המקרים הללו, חשוב מאוד שעובד הניקיון יהיה מודע לסיכון בו הוא נמצא ושיבין שעל אף שמדובר בעבודה פשוטה כמו עבודת ניקיון, עבודה זו יכולה להוות עבורו סיכון של ממש ולכן עליו לפעול בצורה זהירה ובתשומת לב. הדרך הטובה ביותר להעלאת רמת המודעות של עובדי ניקיון לעניין הבטיחות הוא הדרכת בטיחות על ידי מדריך עבודה בגובה מחברה המתמחה בתחום כמו חברת עידן בגובה.

המדובר בהדרכה המפרטת בפני עובדי הניקיון את שלל הסיכונים שבתוכם הם עובדים, ושלרוב כלל לא היו מודעים לחלקם. בהדרכה זו פוגשים העובדים לראשונה את ממשיותו של הסיכון בתוכו הם עובדים ובמקביל פוגשים גם את הכלים שאמורים לסייע להם להתמודד עם סיכון זה. את ההדרכה חייב להעביר מדריך עבודה בגובה, המכיר את כלל הסיכונים אליהם חשופים עובדים בגובה רב, את כלל הכלים העומדים לרשותם של אותם עובדים ואת כלל ההתנהגויות שבהם צריך לנקוט העובדים על מנת להבטיח את שלומם. מדריך עבודה בגובה מקבל את הסמכתו מהמשרד לגהות ובטיחות של משרד העבודה ולפני שמזמינים מדריך כזה להעברת הדרכה לעובדי הניקיון, חשוב לוודא שאכן מדובר במדריך מוסמך.


בית, סלון, רצפה

שירותי פוליש לבית הינם, שירותי ניקיון מקצועיים הגורמים לרצפה לחזור למצבם הראשוני ולהיראות כחדשים. בשירות זה ניתן להיעזר כאשר רצפת הבית איבדה מזוהרה כתוצאה משחיקה עם השנים, או כאשר הרצפה "מצופה" בשכבת שומן ושחור המציגים מראה מלוכלך לרצפה.

להזמין חברה מקצועית או לעשות לבד?

אחת ההתלבטויות היותר מוכרות של רבים מבעלי הדירות והבתים, היא האם כדאי לקרוא לחברה מקצועית או לעשות זאת בעצמכם? חשוב לציין כי לכל אחד מהדרכים הללו ישנם יתרונות וחסרונות. למשל, כאשר מזמינים שירותי חברת פוליש לבית, יש לבדוק היטב קודם מי היא אותה חברה? מה הניסיון שלה בתחום הפוליש בכלל ובפוליש מקצועי לבית בפרט? האם החברה הנ"ל תתחייב לספק לכם את התוצאה הרצויה או שמא החברה לא מתחייבת לכלום..? בנוסף, חובה עליכם כמזמיני שירות לבדוק ביקורות, חוות דעת והמלצות בקרב חברים ומכרים ואף לבדוק אודות אותה החברה ברחבי הרשת.

מצד שני גם ישנן חסרונות רבות בביצוע עבודת הפוליש בעצמכם. כמו למשל: השגת ציוד מקצועי, חומרי ניקיון המיועדים בדיוק עבור סוג הרצפה שלכם, הכרת מצב הרצפה והתאמת סוג הפוליש הנחוצה עבור הרצפה בביתכם, ידע מקצועי וטכניקות שונות לייעול התוצאות ועוד. בנוסף פוליש לרצפת הבית דורש מאמץ רב וזמן יקר וחשוב, מה שלעיתים לא תוכלו לעשות בייחוד כאשר מדובר על ניקיון לאחר שיפוץ למשל או כאשר מדובר על הזזת רהיטים כבדים בשטח הבית.

פוליש לבית לאחר שיפוץ

האווירה העוטפת אתכם בימים שלאחר שיפוץ הדירה, הינה אווירה רעננה וחדשנית אך כדי שהכניסה לבית תיהנה מושלמת, יש לבצע ניקיון לאחר שיפוץ אצל חברה מקצועית. חברה מקצועית המומחית בתחום ניקיון לאחר שיפוץ תספק עבורכם את כל שירותי הניקיון הדרושים לביתכם כגון: הסרת שאריות שיפוץ ואבק, גירוד כתמים, צבע ומדבקות, ניקיון החלונות וחידוש חדרי האמבטיה והשירותים, ניקיון לארונות הבית ומטבח הבית, פוליש לבית ועוד. כיום ניתן למצוא חברות הנותנות את כל השירותים הנ"ל בחבילה אחת ובמחירים משתלמים, נוחים ושווים במיוחד.

מחפשים חברה מקצועית? פנו אלינו

חברתנו מספקת שירות פוליש לבית באמצעות ציוד מתקדם וחדשני, ובעזרת חומרי ניקיון שהם הדבר האחרון בעולם הניקיון. בנוסף חברתנו נותנת אחריות מלאה על ביצוע עבודתה ואף תדאג כי התוצאות יהיו ברמה הגבוהה ביותר ובהתאם לצרכי הבית ולציפיות שלכם. וכמה זה עולה? לא תאמינו למחירים ולמבצעים המיוחדים שאנו מעניקים ללקוחותינו. צרו קשר ונשמח לעמוד לשירותכם.

חזרה אל עמוד הבית – חברת פוליש


מכונת טיאוט לכבישים

מהי מכונת טיאוט? מדוע היא טובה כל כך? מי משתמש בה? זה הזמן לדבר על המכונה שהופכת את הכבישים שלנו להרבה יותר נקיים.

מהי מכונת טיאוט לכבישים?

מכונת טיאוט היא למעשה כלי רכב תפעולי שיכול לנקות את הרצפה. יש מכונות שיכולות לנקות פרקט ומרצפות ויש כאלו שיכולו לנקות רצפות אפוקסי, כיום רוב המכונות מותאמות לכל משטח. עם זאת לניקוי כבישים מבטון או מאספלט יש צורך במכונה ייחודית עם מברשות חזקות שיקרצפו אותה היטב. מדובר בכלי רכב קטן שיש בו מקום לאדם אחד, אך לעתים היא בכלל לא רכובה ויש לגרור אותה על הרצפה אם כי מכונה זו פחות נפוצה לניקוי כבישים. בתחתית המכונה יש מברשות שמסתובבות ויחד עם מים וסבון שיוצאים ממנה, היא מקרצפת את הכביש. בחלק האחורי יש שואב אבק לשאיבת הלכלוך.

מה היתרונות בשימוש בה?

 • מכונת טיאוט יכולה להיות טובה מאוד בעיקר כאשר יש צורך לנקות משטחים גדולים. ניקוי כזה יהפוך להיות הרבה יותר יעיל כאשר מבצעים אותו עם מכונה שעושה הכל באופן אוטומטי. קיצור הזמנים תורם מאוד גם לחיסכון משמעותי בעלויות כאשר מפעיל אחד יכול לבצע ניקיון בהיקפים גדולים מאוד.
 • לא רק שהזמן נחסך ולא רק שהעלויות יהיו נמוכות בהרבה מניקיון ידני, ניקיון בעזרת מכונת טיאוט יהיה הרבה יותר יסודי. כשמכונה מקרצפת את הכביש הוא יהיה נקי באמת, תוך כדי שההפרעה לתנועה תהיה נמוכה במיוחד.
 • המכונה פשוטה מאוד לשימוש ולא מצריכה התמחות מיוחדת. כל אחד יכול להפעיל אותה אחרי שהוא עובר הדרכה כאשר תפעול התקלות אצלה פשוט מאוד, מה גם שיש מעט מאוד תקלות בשל פשטות הפעולה.

כיצד ניתן להשתמש בה?

במכונת טיאוט ניתן להשתמש או אחרי קנייתה או אחרי השכרתה. הקנייה שלה תהיה רלוונטית בעיקר לחברות ניקיון או למפעלים גדולים שהיקף הניקיון שלהם גדול מאוד. חברות ניקיון יהיו הלקוח העיקרי של מכונות טיאוט כיוון שהן נותנות שירות כקבלני ניקיון ללקוחות רבים, גדולים וקטנים. אפשר להשתמש במכונה גם בהשכרה שלה שכמובן תהיה זולה הרבה יותר אך בטווח הארוך פחות משתלמת. עם זאת להשכרה שלה יש יתרונות רבים כמו למשל חוסר הצורך לתחזק אותה, לנקות אותה או לדעת להשתמש בה, כיוון שההשכרה שלה בדרך כלל תכלול גם מפעיל.

לחברת פוליש לחצו כאן.


שירותי ניקיון

שירותי ניקיון, כולל בתוכו מגוון סוגי ניקיון. חברות המספקות שירותים אלו, לרוב יהיו חברות בעלות כוח אדם גדול ובעלי יכולות ניקיון וניסיון גבוהים. מכיוון ששוק הניקיון רחב, ניתן למצוא מגוון שירותים לבית ולעסק המסופקות ע"י חברות ניקיון השונות. למשל, ניתן למצוא שירותי ניקיון משרדים, פוליש מקצועי ואף ניקיון שטיחים אצל חברות ניקיון. כאשר זקוקים להיעזר בשירותיה של חברה, בדקו כי היא מספקת את כל השירותים הנדרשים לבית או לעסק שלכם.

הכל אצל חברה אחת – פתרון מושלם

הדבר המועדף אצל כל אדם, הוא למצוא חברה אשר מספקת את כל שירותי הניקיון. העדיפות להשתמש בשירותיה של חברה אחת, מונע בדיקות ובירורים רבים ומיותרים, מכיוון שעליכם לברר רק אודות חברה אחת. בנוסף, אין כמו לעבוד עם אנשים אמינים ושאתם מכירים וסומכים עליהם שהם יבצעו את כל עבודות הניקיון השונות. חברתנו היא אחת מאלו המספקות מגוון שירותי ניקיון מכל הסוגים, במקצועיות, חריצות ואמינות. אצלנו תמצאו שירותים משלימים לבית ולעסק תוך דגש על איכות העבודה ואיכות העובדים. אנו יודעים כמה חשוב לכם שלביתכם יכנסו רק אנשים ישרים והגונים, ולכן חברתנו שמה דגש ומעסיקה רק עובדי ניקיון ישרים והגונים. בנוסף, אצלנו כל עובד עובר הכשרה מעשית הכוללת קורס קצר בנושא ניקיון, חומרי ניקיון וכו' ואף כל עובד אצלנו עובר הכשרה מעשית בכך שהוא מתלווה אל עובדי ניקיון אחרים ולומד מהם את העבודה.

שירותי ניקיון בטכנולוגיה חדשה

מכיוון שאנו נמצאים בעידן הטכנולוגי, גם חברתנו התאימה את עצמה לטכנולוגיה, ולכן אצלנו העבודה מתבצעת עם מיטב המכשור המתקדם והחדש ביותר כדי להגיע לתוצאות מטורפות וגבוהות. דבר זה צריך להיות שיקול מרכזי בעת בחירת חברה המספקת שירותי ניקיון שונים, מכיוון שחברה המחזיקה ציוד מתקדם, היא חברה המסוגלת לפתור בעיות שונות במקומות שונים כגון: עובש וחלודה בקירות ובמקלחונים, שאיבה עוצמתית או חידוש רצפה עם מכונות פוליש ועוד. לקריאה נוספת בנושא חברת פוליש לחצו על הקישור. לפרטים מלאים והצעות מחיר לגבי שירותי ניקיון, ניתן ליצור עימנו קשר ולקבל הצעת מחיר משתלמת במיוחד.


חדר, ספות, שטיחים

שטיחים הינם חלק בלתי נפרד מרהיטי הבית, וכמו שאר הרהיטים, גם שטיחים דורשים ניקיון אחת לתקופה בהתאם לשימוש בשטיחים. בבתים בהם הילדים קטנים או במשפחות מרובות ילדים, יש צורך בניקוי שטיחים בתדירות גבוהה יחסית, עקב הלכלוך והכתמים שהשטיחים צוברים. את הניקיון יש לבצע ע"י בעלי מקצוע המומחים בתחום, כאלה שיודעים כיצד לגשת למלאכת ניקוי השטיחים וכאלה שמבינים היטב כיצד ניתן לבצע ניקיון לסוג השטיח בביתכם. סוגי השטיחים הינם רבים, ולכן בעל מקצוע המבין בתחום ומכיר היטב את כל סוגי הסיבים שדרכי הניקיון שלהם, הוא בעל מקצוע שיש להיעזר בשירותיו בעת הצורך.

אחת לכמה זמן יש צורך בניקוי שטיחים?

כאמור, תדירות ניקוי שטיחים משתנה בהתאם לשימוש ולמצב האנשים בבית. אך למרות הכל, חשוב לדעת כי גם אם אתם אנשים הכי נקיים שיש, ואתם שומרים על ניקיון ושאיבה בתדירות גבוהה ואף מקפידים על נראות השטיחים, עדיין אין זה אומר כי לא תצטרכו ניקוי שטיחים מקצועי. החשיבות של ניקוי שטיחים הינה חשובה בשל העובדה כי חיידקים וקרדית האבק מוצאים חממה לא רעה בכלל עמוק בתוך סיבי השטיחים. הסכנות של חיידקים ובקטריות הינן רבות, ולכן רק בעת ניקוי שטיחים מקצועי, ניתן לחטות את השטיחים גם מחיידקים. חברה מקצועית תדאג להשתמש בחומרי חיטוי שמצד אחד הורגים את החיידקים, אך מצד שני אינם פוגעים במרקם ואיכות השטיחים.

שיטות הניקיון הנפוצות בישראל

בישראל קיימים מגוון שיטות לניקוי שטיחים והנפוצות שבהם הם שתיים: הראשונה: ניקיון בבית הלקוח בעזרת ציוד ומכונת ניקוי שטיחים. הרעיון בשיטה זו, היא להתיז מים עם חומרי ניקוי שטיחים על השטיחים, לרוב גם ישרו את החומרים כמספר דקות ע"מ לייעל את תוצאות הניקיון, ולאחר מכן החברה תשאב עם מכונת שאיבה עוצמתית. היתרון, ניקיון מהיר. החסרון, בשיטה זו לא ניתן להסיר כתמים קשים ולא ניתן לבצע חיטוי כראוי. זה כן מתאים לשטיחים קבועים או לשטיחים פשוטים, מכיוון שלא כדאי להשקיע עליהם בניקיון מקצועי. השיטה השנייה הינה ניקיון במפעל לניקוי שטיחים: במפעל השטיח עובר את כל התהליך הנחוץ לשטיחים. בשלב הראשון ישרו את השטיחים במים וחומרי ניקיון בהתאם לסוג השטיחים, לאחר מכן החברה תקרצף היטב את השטיחים משני צידיו ותשתמש בחומרים לחיטוי השטיחים. לאחר ביצוע פעולה זו, השטיחים עברו על תוך מכונת סחיטה ומשם למכונת ייבוש בטמפרטורה מדויקת המתאימה לשטיחים. לאחר כל אלו, השטיחים יעברו אל תוך מכונת ניעור, כדי להשיל את שאריות השערות או אבק אם ישנם כאלה ולבסוף החברה תארוז אותם יפה ותנעים אותם בריח נעים ומרענן.

כאשר מחליטים לבצע ניקיון לשטיחים היקרים והחשובים לכם, אל תהססו ואל תתפשרו על ניקיון זול ופשוט. לעיתים כדאי להשקיע עוד כמה שקלים, וליהנות משטיחים נקיים באמת ללא חיידקים ובקטריות. מעוניינים בניקוי שטיחים מקצועי? צרו קשר עם חברתנו ונשמח לעמוד לשירותכם.

מעבר אל עמוד חברת פוליש.


מטבח, רצפה נקייה אחרי פוליש

חברת פוליש בתל אביב, היא חברה המסוגלת לתת פתרונות ומענה במקרים בהם הרצפה זקוקה לחידוש ורענון מקצועי. המקרים הנפוצים ביותר שבהם יש צורך בחידוש כזה, הם במקרים בהם סיימו לבנות או לשפץ זה עתה את המשרד או את הדירה שלכם. כאשר מדובר בשאריות בנייה, צבע ומלט הדבוקים לרצפות, יש צורך בפוליש מקצועי ע"מ להסיר את כל אלו בקלות. אך לא רק במקרים כמו אחרי שיפוץ או בנייה יש צורך בחברת פוליש בתל אביב, אלא גם במקרים שהרצפה איבדה את מראה היפה או הברק שלה או כאשר שכבת שחור עוטפת את הרצפה יש להיעזר בשירותיה של חברה מקצועית. חברה מקצועית, תדאג להסיר את הכל במיומנות ובעזרת חומרי ניקיון המותאים ע"פ סוג הרצפה בביתכם. רבים מהישראלים לא מבינים גדולים בסוגי הפוליש השונים, ולכן לצערנו רבים מחברות הפוליש השונות מנצלים זאת ומשכנעים אתכם לבצע פוליש שאינו רלוונטי אליכם.

אל תיפלו בפח – בחרו רק בחברה מומלצת

שוק הפוליש ידוע בישראל ובעולם כשוק פרוץ בעל סף כניסה נמוך מאוד, ומכיוון שכך, השוק מכיל בתוכו אנשים ישרים והגונים שרוצים להביא פרנסה לביתם, אך קיימים גם נוכלים שינצלו כל הזדמנות כדי לעקוץ לקוחות. בעת הזמנת חברת פוליש בתל אביב, עליכם להיות עירניים ולבחון היטב את החברות השונות. אל תהססו לשאול שאלות, לקרוא, להעמיק ולבדוק בכל מקום שיתן לכם מעט אינפורמציה בנושא סוגי הרצפות או הפוליש. לקוחות שמקפידים לברור חברת פוליש בתל אביב טובה ומומלצת, הם הלקוחות החכמים שנמענים מעוקץ ונפילה בפח אצל נוכלים. רק חברה שלוקחת את עולם הפוליש כאומנות, ולא כתחביב, היא החברה אשר תוכלו לסמוך עליה.

חברת פוליש בתל אביב וותיקה ומנוסה

אומרים שמי שמחזיק הרבה זמן מעמד בתחום מסוים, זה כנראה כי הוא טוב בזה. בעידן שלנו אנו עדים לכך שחברות שמכרו חתול בשק, לא הצליחו להחזיק הרבה זמן מעמד. כאשר חברה מחזיקה מעמד ומצליחה בתחומה כמו חברת פוליש המתמחה בפוליש למעלה מעשור, זה כי החברה מספקת את שירותיה על הצד הטוב ביותר. לנו המלצות רבות של לקוחות (נשמח אף לתת לכם כמה מספרי טלפון אקראיים ע"מ שתוכלו לאמת את דברנו ולשמוע באוזניכם). לנו ציוד מקצועי וחומרי ניקיון יקרים אשר יצליחו לחדש עבורכם את המרצפות ולדאוג שהכניסה הבאה שלכם לבית תיהיה לבית מבריק ונקי.


סלון, בית נקי

פוליש וניקיון, זו תורה שלמה שרק אנשים מנוסים שמכירים היטב את התחום יכולים לעשות. נכון שכל אחד יכול לנקות ולא צריך תואר בניקיון, אבל יש הבדלים ופערים עצומים בין הניקיונות השונים של אנשים שונים. חברה מקצועית שמבצעת פוליש וניקיון על בסיס יומיומי, היא כזו שמכירה היטב את העבודה. ההבדלים לרוב יהיו בדברים קטנים כמו: פינישים, ניקיון במקומות שהעין לא רואה וכו'. כדי לקבל שירות טוב, עליכם לבחור חברה טובה כמו חברתנו שעוסקת מזה שנים רבות בתחום ומכירה היטב את כל סוגי עבודות הניקיון השונות.

פוליש וניקיון לבתים חדשים

רוב האנשים שנכנסים לבית חדש, צריכים להכין אותו למגורים ולנקותו בצורה הטובה ביותר. כאשר נכנסים לבית חדש, רצוי להשקיע עוד קצת כסף, העיקר שהבית יהיה נקי והכניסה תיהיה באווירה טובה ורעננה. אחד הדרכים להגיע לתוצאה רצויה לבית חדש, זה לבצע פוליש וניקיון לצפה ולבית. חברת פוליש, תקרצף היטב את מרצפות הבית, ותסיר ממנו את כל שאריות הבנייה, האבק, הלכלוך והשחור הקיימים ברצפות. ניתן גם להתאים הברקות מסוגים שונים לחלק מסוגי המרצפות כגון: הברקה קריסטלית לרצפות העשויות אבן ושיש או פוליש ווקס לרצפות מאווררות המאפשרות החדרת חומרי הברקה. בנוסף, מלבד הפוליש וקרצוף הרצפה, יש לבצע ניקיון לכל הבית באמצעיים המיועדים לכך כגון: שואבי אבק תעשייתים, חומרי ניקיון המיועדים עבור כל כלי ורהיטי הבית, סכיני גירוד לחלונות וזכוכיות ועוד.

תקחו רק חברה שמתחייבת להכל

כאשר בוררים ובודקים הצעות מחיר בין חברות פוליש וניקיון השונות, יש לקחת חברה כזו שמבטיחה ומתחייבת בכתב שהבית יהיה בצורה הכי נקייה שניתן. בדקו שהחברה מכלילה את ניקיון כל הבית הכוללים: מטבח – ארונות, כלי מטבח, מקרר, תנור, כיריים וכו'. חדרי שינה – חלונות החדרים, דלתות, משקופים וארונות. סלון – ניקיון לרהיטי הסלון, חלונות הסלון, ספות ושטיחים במידת הצורך ועוד. חדרי השירותים והמקלחות – ניקיון הכולל חיטוי והסרת שאריות בנייה או עובש וחלודה כאשר יש כאלה. חצר, גינה ומרפסת – באמצעיים המיועדים לכך כגון ניקיון באמצעות לחץ מים וכו'. רק חברה שתבטיח הכל, היא החברה שאותה יש לקחת. חברתנו מספקת שירותי ניקיון ופוליש מקצועיים הכוללים הכל! אנו מתחייבים בכתב בעת הצעת המחיר על ביצוע העבודה בצורה הטובה ביותר, ע"י עובדי מנוסים ומיומנים ובאמצעות הכלים המיועדים לכך. פנו אלינו והתרשמו.


רהיטים, ספות נקיות, סלון הבית, חלון

כשאנחנו קונים ספה עם ריפוד בד אנחנו מבטיחים לעצמנו שהספה תישאר ותישמר אצלנו במצב הכי חדש. אנחנו לא נאכל על הספה, אנחנו נשמור שלא יישפכו על הספה משקאות שונים, לא נאפשר לילדים לטפס על הספה עם נעליים וכמובן נזכור לשאוב ממנה את האבק אחת לשבוע. ככה הספה שלנו תישמר נקייה ויפה לאורך זמן.

כך אנחנו מבטיחים לעצמנו… אך מה קורה במציאות?

אחרי לא מידי הרבה זמן אנחנו מגלים על הספה כתמים שלא יורדים, הספה מקבלת גוון עכור בגלל האבק שמצטבר עליה ובכלל אנחנו לא ממש מצליחים לאכוף את הכללים הנוקשים שקבענו ביום שהספה הגיעה הביתה. אז מה זה אומר? האם מוטל עלינו להשלים עם הספה הלא ממש נקייה ? האם אין סיכוי לשמור ולתחזק את הספה לאורך זמן? אז זה בדיוק הנושא שלנו כאן.

מתחזקים את הספה

חשוב ללמוד ולהכיר את הדרך לטפל בספה. ישנם כתמים שונים שאנחנו יכולים להסיר בקלות רבה עם מעט ידע והיכרות עם החומרים השונים. מדפי החנויות מציעים את מיטב התכשירים וכדאי להכיר אותם ואת אופן השימוש בכל אחד מהם. לעיתים ניתן להציל את הריפוד של הספה עם שימוש נכון בחומר הניקוי כאשר בקלות רבה ניתן להיפטר מכתמים קשים שנוצרו עליה.

גם ריחות שנספגו בספה עם הזמן וגורמים לתחושה ממש לא נעימה ונוחה, ניתנים להסרה מושלמת ואפשר בהחלט להתפטר מהם לגמרי, זאת עם מעט ידע ופרקטיקה.

חומרים מתוך המזווה

למעשה, לצורך ניקוי ספות בד אנחנו לא חייבים להוציא כסף על חומרי ניקוי שונים. יש לנו במזווה מבחר מוצרים שעשויים לסייע  לנו בניקוי הספה. כאן צריך להכיר מקרוב את האפשרויות ואת המוצרים עם אופן הפעולה שלהם על מנת שאכן נוכל להפיק מהם את התועלת הרצויה. כי שימוש לא נכון עשוי להזיק לספה ולא תמיד זה יהיה בר תיקון.

ניקוי ספות זה עבודה של מומחים

אם בא לכם לחדש את הספה ולהעניק לה מראה נקי לגמרי בלי להתאמץ ולעבוד קשה, אתם יכולים לפנות שם כך אל חברה מקצועית שמציעה את השירות של ניקוי ספות בראשון לציון. העבודה המקצועית של חברת הניקיון תהיה יעילה פי כמה וכמה מניסיונות הניקוי שלכם והתוצאות תהיינה מוצלחות הרבה יותר.

שווה לשלם על שירות של ניקוי ספות ובתמורה ליהנות מספה מחודשת ורעננה.

היכן מנקים לנו את הספה?

על פי רוב תגיע החברה אליכם הביתה ותנקה את הספה עם התכשירים המיוחדים שנמצאים ברשותה עם כל הציוד הנלווה. היא תדע להתמודד גם עם הכתמים הכי קשים והכי עיקשים ותוציא תחת ידיה ספה בוהקת מניקיון, ספה ריחנית ונקייה, ספה שתיראה וגם תהיה ממש כמו חדשה !

מאמרים נוספים מעניינים